NEWS - INFO

Nowa funkcja

Osoby zarejestrowane posiadające aktywne konta mogą wrzucać zdjęcia do naszej galerii


PROPOZYCJĘ MISJI

Jako główny wykonawca misji naszego skrzydła i nie tylko, ciężko jest jednak wymyślać nowe scenariusze. Niestety czasem brakuje pomysłów, dlatego zwracam się do naszych pilotów o pomysły na misję. Wystarczy dobry scenariusz, który przeleje w bity kodu.


NASZE POLIGONY

Poligony przyciągają do nas różnych ludzi, dlatego czasem dochodzi do niespodziewanych zdarzeń. Oczywiście w miarę możliwości staramy się informować o pewnych zasadach. Ponieważ poligon jest bez hasła, to raczej nie możemy się spodziewać zmian. Oczywiście poprawiam misje, ale i tak nie wszystkie zachowania mogą być tak stoperowane.


MISJĘ I TRENINGI

Wakacje jeszcze są, ale większość z nas wraca pomału do latania. Dlatego wznawiamy misje oraz treningi, nie wiemy jeszcze, w jakiej formie, ale na pewno będzie ich sporo. Nasmarujcie joy-e i kupcie dużo piwa.


PACZKA MALOWAŃ

W ostatnich dniach dodana została paczka malowań F/A-18C. Są to malowania w naszych barwach, ale nie dodajemy tej maszyny do skrzydła. Link do malowań znajduję się w ogłoszeniach na Discord.


Misję Skrzydła

Wakacje pomału się kończą i mozna spokojnie wrócic do latania.


Szkółka


Poradniki do maszyn typu
A-10CII, F-15C, F16C
Cold Start, Uzbrojenie itd...


Brevity code, Formacje, Tankowanie
Lot w szyku, Odczytywanie diagramów lotniskowych, 


Tworzenie misji od podstaw, Używanie edytora
Tworzenie skryptów, Scenariuszy, Znajomość zasad panójących przy tworzeniu misji

O Nas


Wirtualne skrzydło bombowe zrzesza miłośników lotnictwa. Nasze skrzydło składa się z dywizjonów wykonujących różne zadania na polu walki. Posiadamy maszyny A-10C II, F-15C oraz F16C. Docelowo dywizjon F-15C zostanie wyposażony w maszyny F-15E. Skrzydło cały czas się rozwija i jest otwarte dla nowych członków.